edukoplay_patchwork_sablony_logo
koupit_objednavky
edukoplay_facebook

ŠABLONY PRO RUČNÍ ŠITÍ

Šablony pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK různých vzorů. Šablony mají přídavek na švy o standardní šířce 1/2´´ a  1/4´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm. K tvorbě vzorů se používají papírové vkládací šablony. Plastové šablony jsou vyrobeny z materiálu PMMA (plexisklo, neboli organické sklo) o tloušťce materiálu 3 mm. Šablony jsou odolné vodě i mýdlovým emulzím. Na čistění se nedoporučují používat organická rozpouštědla.

DRÁŽĎANSKÝ TALÍŘ (Dresden plate)

Sada šablon pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK k vytváření vzoru Drážďanský talíř o průměru celého vzoru 30,7 cm. Šablony mají přídavek na švy o šířkách 1/2´´ a  1/4´´ . Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm. Balení obsahuje 2 kusy PMMA šablon + 12 ks papírových šablon.

rucni_siti_edukoplay_sablona_patchwork_tepmlate01

BABIČČINA KVĚTINOVÁ ZAHRÁDKA (Grandmother´s Flower Garden)

Šablony pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK vzoru Babiččina květinová zahrádka. Rozměry stran šestiúhelníků jsou 1´´, 1.25 ´´, 1.50´´, 1.75´´ a 2´´. Šablony mají přídavek na švy o standartní šířce 0.25´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm. K šití se používají papírové šablony v ceně dle ceníku.

edukoplay_patchwork_sablona_kvetinova_zahradka_01

ŠKEBLE (Clamshell)

Šablony pro vyřezávání látek k šití PATCHWORK vzoru Škeble. Průměr vzoru je: 3´´, 4´´, 5´´, 6´´. Šablony mají přídavek na švy o šířce 1/2 ´´. Rozdělení plochy vzoru a přídavků na švy je provedeno označovacími a špendlícími otvory o průměru 1,2 mm. K šití se používají papírové vkládací šablony.

 

edukoplay_patchwork_sablona_skeble_012
[O nás] [Galerie] [Novinky] [Šablony] [Sety šablon] [Univerzál vzory] [Ruční šití] [Pravítka] [Quilt] [Etikety] [Kontakt - Nákup]

© edukoplay.cz   2017